acoGO! Multi

To oczywiste podniesienie standardu Twojej nieruchomości.

acoGO! Multi to usługa dla budynków wielomieszkaniowych (bloków, kamienic, willi miejskich, apartamentowców), wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Zakup i montaż jednego urządzenia to możliwość obsługi do 64 lokali. W każdym lokalu użytkownicy acoGO! mogą podłączyć na start (w cenie usługi) 4 telefony, ale możliwości rozbudowania usługi acoGO! są niemal nieograniczone.

Jak acoGO! Multi ułatwia życie?

Dając mieszkańcom możliwość odbierania domofonu gdziekolwiek są.

acoGO! gwarantuje wygodę użytkowania dzięki prostej i intuicyjnej aplikacji mobilnej, którą można mieć zawsze pod ręką. To korzystanie ze swobody jaką daje możliwość odbierania domofonu gdziekolwiek i kiedykolwiek.

Pamiętaj, że acoGO! wymaga podłączenia do internetu. Jeśli na inwestycji nie ma dostępu do wspólnej sieci, koniecznie skontaktuj się z nami – pomożemy w załatwieniu formalności.

Korzyści, jakie może dać Tobie usługa

acoGO! Multi

Zapewnia wygodny kontakt z kurierem, gdy nie ma Cię w domu lub nie możesz podejść do drzwi

Zwiększa standard i potencjał nieruchomości

Oszczędza pieniądze na wymianie urządzeń, dając jednocześnie dostęp do najnowszej technologii

Zwiększa bezpieczeństwo domowników, szczególnie dzieci, przebywających w domu bez opieki

Ułatwia kontakt sąsiedzki, np. w przypadku awarii w domu lub odbioru paczki

Zapewnia wygodne, zdalne zarządzanie

Umożliwia komfortowe odbieranie domofonu osobom starszym lub chorym bez konieczności wstawania

Pionierskie rozwiązanie w kategorii smartdomofonu

acoGO! jest dla wszystkich!

Jak zamówić usługę acoGO! w swojej nieruchomości?

Jesteś deweloperem? Informacji o tym, jak wdrożyć usługę w Twojej inwestycji udzieli Ci Twój Instalator. Jesteś administratorem nieruchomości? Zapytaj o szczegóły Twojego instalatora. Jeśli nie masz instalatora – skontaktuj się z nami, przekierujemy Cię do rekomendowanego specjalisty z Twojego miasta. Jesteś mieszkańcem? Koniecznie poinformuj o usłudze acoGO! zarządcę nieruchomości, w której mieszkasz!

Masz więcej pytań? Chętnie pomożemy.

Licencje i subskrypcje

Prosty plan dla Twojego acoGO!

Licencje

Jeśli chcesz korzystać z acoGO! w budynku wielomieszkaniowym, do urządzenia należy dokupić jednorazową licencję (startową), a następnie w zależności od ilości lokali w klatce, wykupić licencje rozszerzające.

Subskrypcje

Przy aktywacji licencji startowej i rozszerzającej pierwsze 12 miesięcy użytkowania usługi jest GRATIS. Po tym czasie rozpoczną się opłaty miesięczne od mieszkania. Użytkownicy mogą dokonywać płatności samodzielnie poprzez portal acoGO! lub za pośrednictwem instalatora – wówczas jest taniej!

Jesteśmy tu, by pomóc

Zaproś pionierskie rozwiązanie acoGO! do swojego domu!


Klikając poniżej potwierdzasz, że przekazane informacje zostaną przesłane do Aco w celu ich przetworzenia zgodnie z polityką prywatności.


Dziękujemy za wypełnienie formularza. Twoje zgłoszenie zostało u nas zarejestrowane. Nasz Doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Życzymy miłego dnia!

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Twoje zgłoszenie zostało u nas zarejestrowane. Nasz Doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony acogo.pl